Jõhvi politseimaja ees ootamatu sõidutrajektoor tekitas küsimusi

Narva News 24 Января 2024 — Autojuht sõidutas Volkswageniga jalakäijate treppi otse politseimaja teenindussaali sissepääsu ette


Jõhvi politseimaja on näinud palju, kuid eile päeval toimus midagi erakordset, kui üks härrasmees otsustas võtta kasutusele kõige otsesema tee politseijaoskonda. Nimelt salvestasid valvekaamerad, kuidas Volkswagenit juhtinud mees suundus otseteed läbi jalakäijate trepi politseimaja teenindussaali sissepääsu ette.

Kuigi õnneks ei saanud keegi õnnetuse tagajärjel viga, tekitas see vaatepilt nii politseinikes kui ka pealtvaatajates imestust. Pärast intsidendi analüüsimist võtsid politseinikud ühendust autojuhiga, et selgitada välja, miks ta otsustas kasutada jalakäijate treppi selle asemel, et järgida tavapärast sõiduteed.

Vestluse käigus selgus, et mees oli ise juhtunust šokeeritud ja tõdes, et tegemist oli eksimusega, mitte meelega sooritatud viisakusžestiga. Politseinikud rõhutasid autojuhile liiklusmärkide tähtsust ning juhtisid tähelepanu sellele, et autoga liigeldes tuleb järgida kehtivaid reegleid ja sõita sõiduteel, mitte mööda treppe.

Autojuht tunnistas oma viga ning lubas olla edaspidi tähelepanelikum liikleja. See juhtum toob meelde, kui oluline on hoida silmad lahti ja järgida liiklusreegleid, isegi kui need tunduvad ilmselged. Politseimaja ees toimunu kutsub üles kõiki liiklejaid järgima liiklusmärke ja hoidma turvalist liikluskultuuri.

Ühtlasi meenutab see juhtum meile, et vahel võib eksimus olla inimlik, kuid oluline on sellest õppida ja tulevikus ettevaatlikum olla. Loodame, et see seik aitab tõsta teadlikkust liiklusohutusest ning innustab kõiki autojuhte olema tee jagamisel vastutustundlikud ja tähelepanelikud.


Эстония столкнулась с взрывным ростом краж продуктов и велосипедов: В чем причины и как обеспечить безопасность в стране?
Массовая цепная авария парализует Таллиннскую окружную дорогу: Закрыт участок, пробки и пострадавшие

Читать новости Нарвы в Telegram


Загрузка данных о погоде...